AHŞAP BAR SETİ STANDI
AHŞAP BAR SETİ STANDI

AHŞAP BAR SETİ STANDI

Fiyat : ₺2.559,90(KDV Dahil)

Ahşap Standlı Bar Seti çeşitli kokteyl, mokteyl gibi içecekleri hazırlarken size yardımcı olacak bar ekipmanlarını içerir, aynı zamanda ahşap stand ile bar malzemeleri setinin bir arada durmasını sağlayarak kullanım kolaylığı sağlar. İhtiyacınız olan bar ekipmanlarının bir arada sunulduğu, estetik bir görünüme sahip ahşap standlı bar seti ile içecekleri keyifle hazırlayın! 

:

Aşap Standlı Bar Seti İçinde Hangi Ekipmanlar Bulunur?

Ahşap Standlı Bar Seti toplam 9 parçadan oluşmaktadır. 

1- Masif Bar Standı doğal ahşap dokusundadır, organik bir malzeme olduğu için üründen ürüne renk ve dokusunda farklılıklar gözlemlenebilir.

2- Çelik Kokteyl Shaker, inox rengindedir ve 500ml hacimlidir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen Çelik Kokteyl Shaker, kokteyl hazırlarken sıvı malzemeleri karıştırmaya ve sallayarak malzemelerin özdeşlemesine yardımcı olur. Kuru Sallama ve Ters Kuru Sallama yöntemleri ile kokteyllerin üzerine kalın kremsi köpük yapmayı açıkladığımız blog yazısını buradan inceleyebilirsiniz. 

3- Kokteyl Süzgeci, inox rengindedir ve paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ergonomik yapısı sayesinde kolay kullanım imkanı sunar, kokteyl shakerdan içeceği bardağa koyarken süzmek için kullanılır.

4- Burgulu Bar Kaşığı, inox rengindedir ve paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bardakta hazırlanan içecekleri karıştırmak için kullanılır ve estetik bir görünüme sahiptir.

5- Çelik Garson Çakısı, gazoz kapakları, şapap mantarları gibi çeşitli içecek şişelerini açarken kullanabileceğiniz dayanıklı malzemeden üretilmiş çok amaçlı tirbüşondur. Barmen Çakısı olarak da adlandırılan Çelik Garson Çakısı uzun süre kullanım imkanı sunan çelik malzemeden üretilmiştir ve ufak boyutları sayesinde çok yer kaplamamaktadır. 

6- İkili Jigger 2/4cl, paslanmaz çelikten üretilmiştir ve inox rengindedir. Kokteyl/Mokteyl gibi çeşitli içecek tariflerini hazırlarken malzemeleri ölçülere uygun şekilde ekleme imkanı sunar. Küçük tarafı 20ml hacimli iken büyük tarafı 40ml hacimlidir.

7- Çelik Mojito Tokmağı, 21 cm uzunluktadır ve inox rengindedir. Kokteyl/Mokteyl gibi içecekleri hazırlarken ezilmesi gereken malzemeler olduğunda kolaylıkla ezme işlemini gerçekleştirir. Kauçuk ucu sayesinde ezme işlemini yaparken shaker yada bardak ekipmanlarına zarar vermez.

8- Çelik Akıtıcı, farklı şişe ağızlarına uyum sağlayan kauçuk tıpası ve çelik aksamı ile uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Şişelerden sıvıları oranlı ve kontrollü bir şekilde akıtmak için kullanılır. Ahşap Standlı Bar Seti içerisinde iki adet çelik akıtıcı yer almaktadır. 

Neden Ahşap Standlı Bar Setini Tercih Etmeliyim?

Kokteyl, Mokteyl gibi çeşitli içecekleri hazırlarken ihtiyaç duyulan ekipmanlar Ahşap Standlı Bar Seti içinde yer almaktadır. Bu kokteyl seti içerdiği ekipmanlar ile içecek hazırlığını eksiksiz ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün kılar. Barmenler için bazı durumlarda hızlı hareket etmek gerekebilir, bu gibi anlarda bar shaker setinin düzenli bir şekilde el altında olması önemlidir. Ahşap Standlı Bar Seti hızlı hareket ederken malzemelere kolay erişim imkanı sunar. Ayrıca bar ekipmanlarının tezgahta dağınık bir şekilde durması estetik açıdan rahatsız edici olabilir, Ahşap Standlı Bar Seti bar ekipmanlarının estetik bir şekilde görünmesine yardımcı olur, ekipmanları çekmece veya dolap içinde saklamadan tezgah üstünde sergileme özgürlüğü sunar. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR