Frozen Meyve Püresi Çeşitleri ve Fiyatları 

Temel olarak frozen meyve püresi olarak kullanılan bu ürünler, isteğe bağlı olarak pek çok kokteyl ve içecek yapımında kullanılabilmektedir.
Püreler, meyve bazlı ürünler olup günümüzde pek çok tatlı ve içeceğin yapımında kullanılmaktadır. Hazır ve kullanışlı meyve püresi arayışı içerisinde olan bireyler, Monin pürelerini inceleyebilmektedir. Monin meyve püreleri, pastalardan tatlılara, sıcak içeceklerden soğuk içeceklere kadar pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak sunum yaparken de süsleme amaçlı olarak pürelerden yardım alabilirsiniz. 
Meyve püreleri, temel olarak meyveler kullanılarak yapılan ve özellikle aromalı içeceklerin yapımında kullanılan ürünlerdir. Bu sayede her mevsim istediğiniz meyvenin püresini kullanarak içecek ve tatlı yapabilmeniz mümkündür. 

Meyve Püresi Çeşitleri Nelerdir?

Meyve püreleri, meyvelerin özlerinden üretilen bir sos çeşididir. Diğer meyve soslarından ayrılmasının temel nedeni ise daha yoğun bir yapıda olmasıdır. Yoğun yapısı ve tadı sayesinde az kullanılsa dahi %100 oranında aroma sağlamaktadır. Püre çeşitleri, yapıldığı meyveye göre birbirinden ayrılmaktadır. Kavun, çilek, böğürtlen, elma, yaban mersini, limon, kırmızı meyveler, şeftali, armut, çarkıfelek meyvesi gibi pek çok Monin meyve püresi bulunmaktadır. 
Belirtilen bu püreler ve daha fazlası için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Belirtilen bu püreler, yalnızca içecekler için kullanılmamaktadır. Buna ek olarak pasta püresi olarak da Monin püreleri tercih edebilirsiniz. Hatta bu püreleri uygun tariflerde yemekler için de kullanabilirsiniz.  Üstelik Monin püreler 1. sınıf kalitede olup, az kullanımda bile etkili sonuç vermektedir.

Frozen Püresi Nasıl Kullanılır?

Monin frozen meyve pürelerinin pek çok kullanım şekli bulunmaktadır. Ayrıca bu püreler farklı ürünler ile seyreltilerek şerbet haline de getirilebilmekte veyahut yoğunlaştırılarak katı bir sos haline getirilebilmektedir. 
Meyve pürelerinin oranını damak zevkinize göre ayarlayabilmeniz mümkündür. Bu noktada yoğun tat ve şeker seviyorsanız daha fazla püre kullanabilir ya da daha az tercih edebilirsiniz. Eğer bir tarife bağlı olarak meyve püresi kullanacaksanız, doğrudan tarifte belirtilen oranları kullanabilirsiniz. Web sitemizde yer alan Monin püre seçeneklerine göz atarak tüm çeşitlerimizi görüntüleyebilir ve kendi zevkinize uygun olacak pürelerin sipariş kaydını oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR