₺2.559,90 KDV Dahil

En Kaliteli Bar Ekipmanları

İster evde, ister işyerinde kullanabileceğiniz bu bar ekipmanları oldukça işlevsel olmasıyla ön plana çıkmaktadır. İçecek ve kokteyl hazırlarken profesyonel ürünlere yönelmek, hem hazırlama hem de sunum aşamasının mükemmel olmasını sağlamaktadır. Kahve, soğuk ve sıcak içecekler, kokteyller hazırlamaktan keyif alan bireyler, bu aksesuarları araştırmakta ve işlevlerini merak etmektedir. Bu bağlamda bilinmesi gerekir ki, barlarda içecek hazırlarken kullanabileceğiniz pek çok farklı aksesuar bulunmaktadır. 

Bar Aksesuarları Nelerdir?

Bar aksesuarları; ölçüleri ayarlamak, çalışmayı kolaylaştırmak, içecekleri çalkalamak gibi birçok işleve sahiptir. Bar aksesuarlarından bazıları aşağıdaki listede belirtilmektedir. 
1.    Shaker
2.    Şurup pompası 
3.    Püre ve sos pompası 
4.    Jigger
5.    Limon sıkacağı
6.    Burgulu bar kaşığı 
7.    Burgulu çatallı bar kaşığı 
8.    Şef cımbızı 
9.    Dekor cımbızı
10.    Mojito tokmağı 
Bu ve bu gibi ürünler kullanırsanız, daha profesyonel şekilde çalışabilir ve kokteyllerinizi daha kolay hazırlayabilirsiniz. Üstelik daha önce de bahsettiğimiz gibi bazı ürünler, ölçüleri tam ayarlamanıza yardımcı olacaktır. Bar malzemeleri isimleri arasında yer alan Jigger, genellikle çift taraflı cl ölçeğidir. 

Bar Aksesuarları Ne İşe Yarar?

Bar aksesuarları, günümüzde hem hobi olarak içecek hazırlayan hem de profesyonel çalışan bireyler tarafından sıkça kullanılmaktadır. Bar ekipmanları, içecek hazırlama sürecini çok daha hızlandırmaktadır. Örnek vermek gerekirse; mojito tokmağı, nane ve misket limonunun aromasının iyice açığa çıkmasına yardımcı olmakta ve içeceğin kalitesini arttırmaktadır. Buna ek olarak püre pompası pürenin dozunu ayarlamanızda ve kolayca püreyi dökmenize yardımcı olur. 
Bar aksesuarları, bu bağlamda oldukça faydalıdır. Kokteyl, milkshake, kahve, çay gibi içecekler hazırlarken kullanabileceğiniz her türlü aksesuar ve materyale web sitemizden erişebilirsiniz. 

Bar Ekipmanları Fiyatları

Bar aksesuarlarının fiyat skalası oldukça geniştir. Zira pek çok farklı malzeme bulunmaktadır. Zigger, kokteyl kaşığı, sıkacak ve bu gibi pek çok bar malzemeleri fiyatları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR