Birbirinden Farklı Lezzette Kahve Sosları

Kahve ve tatlılar için sos kullanmak, günümüzde vazgeçilmez hale gelen aromalandırma seçeneklerinden bir tanesidir. Bu soslar kullanarak hem süsleme yapılabilmekte, hem de kahve ve tatlılara lezzet katılabilmektedir.  Kahve sosu olarak da tercih edilen bu ürünler, pek çok farklı aroma ile birlikte sunulmaktadır. Bahsedilen bu sosları kahvelerde aroma bazı olarak tercih edebileceğiniz gibi, kahve üstü krema süslemeleri olarak da kullanabilirsiniz. 
Pasta yaparken de hem ekstra bir sos yapmanıza gerek kalmayacak ve pasta sosu ihtiyacınız ortadan kalkacaktır. Buna ek olarak pasta üstü süslemesi, krema aromalandırma, şanti süsleme gibi pek çok amaç için de bu sosları tercih edebilirsiniz. Monin markalı soslar, her kullanıma uygun olacak şekilde üretilmiştir. 

Monin Kahve Sosu Nerelerde Kullanılır?

Monin markalı kahve sosu ürünleri, daha önce de belirtildiği üzere pek çok farklı kullanım alanına sahiptir. Bu nedenle hazır sos ihtiyacınız olduğu her alanda bu ürünleri tercih edebilmeniz mümkün olacaktır. Kullanım alanları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz. 

•    Milkshake, frappe, frozen, smoothie gibi soğuk içecekler
•    Iced Latte, Iced mocha, Iced filter coffee gibi soğuk kahveler
•    Cappucinno, filtre kahve, mocha, latte gibi sıcak kahveler 
•    Pasta ve tatlı dekor ve süslemeleri 
•    Pasta ve tatlı aromalandırmaları 
Bu ve bunun gibi pek çok farklı kullanım alanı bulunan Monin soslar, ayrıca hazır pasta sosları olarak da tercih edilebilmektedir. Ayrıca sos kullanımına uygun olan yemek tariflerinde de bu sosları kullanabilmeniz mümkündür. Kısaca özetlemek gerekirse her alanda sos kullanabilirsiniz. 

Kahve Sosu Fiyatları 

Monin soslar, tam anlamıyla fiyat performans ürünleridir. Zira daha önce de belirttiğimiz gibi Monin soslardan az miktarda kullanılması bile büyük bir aroma farkı yaratmaktadır. Yaş pasta sosları, dekor ve kahve sosu olarak kullanılabilen bu sosların fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede hem monin sos aroma seçeneklerini görüntüleyebilir hem de kolayca siparişinizi vererek evde ya da profesyonel olarak kullanılabilen soslara sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR