Tuzlu Karamel Sosu (1890 ml)
Tuzlu Karamel Sosu (1890 ml)

Tuzlu Karamel Sosu (1890 ml)

Monin Tuzlu Karamel Sosunun İçindekiler:


Şeker, karamel, su, şekerli yağsız yoğunlaştırılmış süt, yağ, modifiye edilmiş nişasta, tuz, doğal aroma verici, renklendirici:E150a, Emülgatör: E471, Koruyucu: E202, sitrik asit. Süt ve %20 oranında karamel içerir. 


Monin Tuzlu Karamel Sosunun Kullanım Alanları:


İçecek ve tatlılarınızda topping sos olarak kullanabileceğiniz Monin Tuzlu Karamel Sosunu aynı zamanda kahve reçetelerinizin çoğunda kullanabilirsiniz. Mocha, Sıcak Çikolata, Frappe ve Milkshakelerinizde kullanabileceğiniz eşsiz lezzet, Monin’in sunduğu sonsuz olasılıklardan yalnızca biridir. 

 

moninturkiye.com’dan Alacağınız Monin Tuzlu Karamel Sosu (1890ml) tarafınıza nasıl teslim edilecek?


Moninturkiye.com’dan haftaiçi saat 14:00’a kadar oluşturduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Önce özel hava kanallı ambalajlar içine yerleştirilip daha sonra kendi ölçülerine göre tasarlanmış özel kolilerle paketlenir ve gönderimi sağlanır. 

Tuzlu karamel Sosu (1890 ml)

Sofistike bir tatlı-tuzlu dengesine sahip olan, isli bir lezzet sunan Monin Tuzlu Karamel Sosuna karşı koymak neredeyse imkansız! Monin, bu baş döndürücü lezzet kombinasyonunu bir sos haline getirerek sizlere tatlılarda veya içeceklerinizin üzerine topping sos olarak kullanabileceğiniz harika bir lezzet sunuyor. Açık kahverengi, kehribar renginde olan Monin Tuzlu Karamel Sosu; tereyağlı karamel dokusu, kremamsı yumuşaklığı ve ağızda uzun süre kalan yanık notalar ile damağınızda uzun süre unutamayacağınız bir tat bırakır. 

100 ml Tuzlu Karamel Sosu 372 kilokaloridir(kcal).

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR