Hindistan Cevizi Püresi (1000 ml)
Hindistan Cevizi Püresi (1000 ml)
Hindistan Cevizi Püresi (1000 ml)
Hindistan Cevizi Püresi (1000 ml)
Hindistan Cevizi Püresi (1000 ml)
Hindistan Cevizi Püresi (1000 ml)

Hindistan Cevizi Püresi (1000 ml)

Fiyat : ₺899,90(KDV Dahil)

Monin Hindistan Cevizi (1000 ml) püresi muhteşem bir dokuya ve taze rendelenmiş hindistan cevizi aromasına sahip eşsiz bir üründür; sadece aşçıların ve şekerleme üreticilerin kullandığı bu benzersiz dokudaki lezzet artık sizler için de ulaşılabilir! Besin değeri yüksek hindistan cevizi püresi sütlü içecekler ve yemekler için çok yönlü kullanıma uygun olarak tatlı, acı ve tuzlu tatlar ile mükemmel uyum sağlar. Hindistan cevizinin tipik renginde yani bulanık beyaz renginde olan Hindistan Cevizi (1000 ml) püresi ile hazırlayacağınız kışkırtıcı içecekler sayesinde tropikal bölge kumsallarında dolaştığınızı hayal edebilirsiniz...Hindistan Cevizi (1000 ml) püresi taze rendelenmiş hindistan cevizi kokusu ile kremsi hindistan cevizi tadını hissettirerek damakta en son yumuşak hindistan cevizi sütü aromasını bırakır; kokteyl, smoothie, buzlu çay, soda içeceklerinde kullanılabileceği gibi yemek ve tatlı tariflerine de dahil edilebilir.

 

GDO’suz
Alerjen Madde İçermez
Yapay Tatlandırıcı İçermez
Yapay Renklendirici İçermez
100 ml monin hindistan cevizi püresi 338 kilokaloridir(kcal).

:

Monin Hindistan Cevizi Püresinin Özellikleri

%30 oranında hindistan cevizi içerir

Yüksek konsantrasyon: 1'e 6 oranında seyreltme imkanı sunar.

Otantik bir tada ve doğal bir lezzete sahiptir.
Açıldıktan sonra 4 hafta içerisinde tüketilmesi önerilir. 
Dayanıklılığı üretiminden sonra minimum 24 aydır. 
Pratik bir kullanım imkanı sunar.

 


Monin Hindistan Cevizi Püresinin İçindekiler:

Şeker, su, dehidre edilmiş hindistan cevizi sütü, rendelenmiş hindistan cevizi, yoğunlaştırılmış(kondanse) süt, doğal hindistan cevizi aroma vericisi, emülgatör: yağ asitlerinin mono ve digilseridi(E471), kıvam artırıcı: ksantan zamkı (E415), asit: tartarik asit (L(+)-) (E334), koruyucu: potasyum sorbat (E202). Süt içerir. %30 Oranında Hindistan cevizi içerir. 

 


Monin Hindistan Cevizi Püresinin Kullanım Alanları

Hindistan cevizi, en çok tropik ülkelerle ilişkilendirilen çok uzun bir palmiye ağacı olan hindistancevizi hurmasının meyvesidir. Çok yönlü aroması tatlı, acı ve tuzlu aromalarla iyi çalıştığından Hindistan cevizi hem içeceklerde hem de yemek pişirmede yaygın olarak kullanılmaktadır. MONIN Coconut - Hindistan Cevizi Püresi taze rendelenmiş hindistan cevizinin mükemmel dokusuna ve tadına sahip eşsiz bir üründür. Hayal gücünüzü tropik bir vahanın kumsallarında dolaşmasına izin vererek ferahlatıcı ve cezbedici içecekler yaratmanıza olanak tanır.

MONIN Coconut - Hindistan Cevizi Püresi, zengin aromasıyla sizi doğrudan suyun kristal mavisi olduğu o güzel, güneşli, kumlu plajlara götürür. MONIN Coconut - Hindistan Cevizi Püresi derin, yoğun, kremsi aroması ile kokteyl içindeki tüm malzemeler arasında mükemmel bir bağlayıcıdır. Rendelenmiş hindistan cevizi parçaları sayesinde taze hindistan cevizini yeme hissine sahip olacağınız MONIN Coconut - Hindistan Cevizi Püresini kullanarak kolada ustası olabilirsiniz. Sadece Monin Çarkıfelek Meyvesi, Çilek veya Muz gibi diğer püre çeşitleri ile karıştırıp ananas suyu ekleyerek inanılmaz egzotik “Coladas” yaratabilirsiniz. Piña Colada, Smoothie, Milkshake, Çikolata, Latte, Kokteyl, Mocktail, Yemek ve Tatlı tariflerinde tercih edebilirsiniz.

 

moninturkiye.com’dan Alacağınız Monin Karpuz Şurubu (700 ml) tarafınıza nasıl teslim edilecek?

Moninturkiye.com’dan haftaiçi saat 14:00’a kadar oluşturduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Önce özel hava kanallı ambalajlar içine yerleştirilip daha sonra kendi ölçülerine göre tasarlanmış özel kolilerle paketlenir ve gönderimi sağlanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR