Beyaz Çay Konsantresi 700 ml
Beyaz Çay Konsantresi 700 ml
Beyaz Çay Konsantresi 700 ml
Beyaz Çay Konsantresi 700 ml

Beyaz Çay Konsantresi 700 ml

Fiyat : ₺440,00(KDV Dahil)

Kökeni Çin olan beyaz çay, esas olarak kapalı tomurcuklardan ve genç yapraklardan elde edilir. Nadir olarak bulunmasının sebebi yılda sadece bir kez yetiştirilmesi, solgunluk ve kuruma içeren iki aşamalı hazırlık sürecinden geçmesidir. Beyaz çay, özellikle antioksidan ve vitamin bakımından oldukça zengindir. Monin Beyaz Çay Konsantresi güçlü bir büzücülüğe sahip olmasıyla beraber çiçek aroması profili sayesinde içeceklere bir miktar da tatlılık katar. Buzlu çaylardan kokteyl ve mokteyllere ve hatta kabarcık çaylara (Bubble Tea) kadar birçok şurupla eşleştirilebilir. Meyveli şuruplarla baz ürün olarak kullanılabilen ve içeceklerinize seviye atlatacak çok yönlü bir konsantre şurup çeşididir. ,

Vegan

GDO’suz

Alerjen Madde İçermez

Laktoz İçermez

Yapay Tatlandırıcı İçermez

Yapay Renklendirici İçermez

:

Monin Beyaz Çay Konsantresinin Özellikleri

Çay Özü – Yüksek Konsantrasyon: Seyreltme oranı 1+8

Otantik tat, doğal lezzetler

Fransa’dan saf şeker pancarı kullanılmıştır.

Açıldıktan sonra 3 ay içerisinde tüketilmesi önerilir.

Dayanıklılığı üretiminden sonra minimum 18 aydır.

 

Monin Beyaz Çay Konsantresinin İçindekiler:

Su, şeker, beyaz çay özü (1+8’de seyreltilmiş 1g / l), doğal tatlandırıcı, asitler: sitrik asit, fosforik asit, koruyucular: potasyum sorbat, sodyum benzoat.

Monin Beyaz Çay Konsantresinin Kullanım Alanları:

Monin Beyas Çay Konsantresi bir baz ürün olmakla beraber birçok farklı şurupla veya içecekle birlikte kullanabileceğiniz çok yönlü bir Monin Premium ürünüdür. Buzlu çaylarda, Bubble Tea seçeneklerinde, Sıcak Çay, Mokteyl ve kokteyllerinizde kullanabileceğiniz eşsiz bir üründür.

Moninturkiye.com’dan satın alacağınız Monin Beyaz Çay Konsantresi (700 ml) Tarafınıza Nasıl Teslim Edilecek?

Moninturkiye.com’dan haftaiçi saat 14:00’a kadar oluşturduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Önce özel hava kanallı ambalajlar içine yerleştirilip daha sonra kendi ölçülerine göre tasarlanmış özel kolilerle paketlenir ve gönderimi sağlanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR