Tiramisu Şurubu (700ml)
Tiramisu Şurubu (700ml)
Tiramisu Şurubu (700ml)

Tiramisu Şurubu (700ml)

Fiyat : ₺440,00(KDV Dahil)

Tiramisu, İtalyanca’da kelimenin tam anlamıyla “Beni Al” veya “Beni gökyüzüne götür.” Anlamına gelmektedir. Dünyaca ünlü İtalyan tatlısı Tiramisu; lezzetli, kremalı, İtalyan hoşgörüsünü ve mutfak bilgisinin bir sembolü konumundadır. Bu tatlının kökeni gerçekten açık olmamakla beraber kayıtlara göre 16.yy’da tiramisudan bahsedildiği bilinir. Oldukça basit bir tarife sahip olan bu tatlı; bisküvi, Kahve, kakao, marsala likörü ve mascarpone (İtalyan peyniri) gibi lezzetlerin birleşiminden oluşur.
 

Vegan
GDO’suz
Alerjen Madde İçermez
Laktoz İçermez
Koruyucu İçermez
Yapay Tatlandırıcı İçermez
Yapay Renklendirici İçermez
100 ml monin tiramisu şurubu 324 kilokaloridir(kcal).

:

 

Monin Tiramisu Şurubunun Özellikleri

Yüksek konsantrasyon: 1'e 8 oranında seyreltme imkanı sunar.
Otantik bir tada ve doğal bir lezzete sahiptir.
Fransa’dan saf şeker pancarı kullanılarak üretilmiştir. 
Açıldıktan sonra 3 ay içerisinde tüketilmesi önerilir. 
Dayanıklılığı üretiminden sonra minimum 36 aydır. 

 

Monin Tiramisu Şurubunun İçindekiler:

Şeker, su, doğal aroma verici, asit: sitrik asit (E330).

 

Monin Tiramisu Şurubunun Kullanım Alanları

İkonik İtalyan tatlısının lezzetini ve keyfini içeceklerinizde yeniden keşfedin! Monin Tiramisu Şurubu zengin kahve, çikolata, mascarpone ve marsala aromalarını bünyesinde barındırarak lezzetli ve eşsiz içecekler için ince ve ağız sulandıran aromaların bir karışımı ile size gerçek bir tiramisu tadı sunuyor. Monin farkını her kullanışınızda anlayacağınız bu eşsiz tiramisu şurubunun birçok kullanım alanı vardır. Monin Tiramisu Şurubunu soğuk ve sıcak içeceklerinizde, kokteyllerinizde, tatlılarınızda, frozen ve milkshake yapımı vb. birçok karışımda kullanabilirsiniz. Latte, Cappuccino, Soğuk/SIcak Çikolata, Milkshake gibi Tatlı İçeceklere ek mutfağınızda yemekleriniz için de kullanabileceğiniz çoklu kullanım alanına sahiptir. Çoğunlukla sütlü uygulamalar için üretilen MONIN Tiramisu şurubu, votka veya rom, konyak veya viski gibi kahverengi alkollü içeceklere ve tatlı içeceklere harika bir şekilde uyum sağlamaktadır.

 

moninturkiye.com’dan Alacağınız Monin Tiramisu Şurubu Tarafınıza Nasıl Teslim Edilir?

Moninturkiye.com’dan haftaiçi saat 14:00’a kadar oluşturduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Önce özel hava kanallı ambalajlar içine yerleştirilip daha sonra kendi ölçülerine göre tasarlanmış özel kolilerle paketlenir ve gönderimi sağlanır. Monin Şurupları Nasıl Kargoya Veriliyor? başlıklı yazımızdan kargo hazırlığı ve süreci hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR