Monin Passion Fruit / Çarkıfelek Şurubu (700ml)
Monin Passion Fruit / Çarkıfelek Şurubu (700ml)
Monin Passion Fruit / Çarkıfelek Şurubu (700ml)
Monin Passion Fruit / Çarkıfelek Şurubu (700ml)

Monin Passion Fruit / Çarkıfelek Şurubu (700ml)

Fiyat : ₺440,00(KDV Dahil)

Kökeni Brezilya olan çarkıfelek meyvesi, besin değerleri ve yüksek vitamin açısından tüketilen özel bir meyvedir. Maracuja ve chinola olarak da adlandırılan bu ekşi ve ferahlatıcı meyve; çikolata, vanilya ve kırmızı meyveler ile beraber çok yakışır. Monin Çarkıfelek Meyvesi Şurubu yoğun, ekşi lezzet profili ile tüm ürünleri yükseltmek için ideal bir bileşendir. Kokusuyla insanları aklını çelerken zengin lezzetiyle ise de insanları cezbetmesi passionfruit (çarkıfelek meyvesi) meyvesini nefis kılan şeydir. Monin Passionfruit (Çarkıfelek Meyvesi) Şurubu kokteyllerinizi lezzetli, mokteyllerinizi mükemmel bir şekilde tatlandırılmış, çaylarınızı ise parlak bir hale getirecektir.

 

Vegan

GDO’suz

Alerjen Madde İçermez

Laktoz İçermez

Koruyucu İçermez

Yapay Tatlandırıcı İçermez

Yapay Renklendirici İçermez

 

:

Monin Passionfruit (Çarkıfelek Meyvesi) Şurubunun Özellikleri

 

Yüksek konsantrasyon: 1'e 8 oranında seyreltme imkanı sunar.

Otantik bir tada ve doğal bir lezzete sahiptir.

Koruyucu madde içermez.

Fransa’dan saf şeker pancarı kullanılarak üretilmiştir.

Açıldıktan sonra 3 ay içerisinde tüketilmesi önerilir.

Dayanıklılığı üretiminden sonra minimum 24 aydır.

 

Monin Passionfruit (Çarkıfelek Meyvesi) Şurubunun Kullanım Alanları

 

Çarkıfelek meyvesi şurubunun birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Daiquiri, Mojito, Caïpirinha, Cin & Tonik gibi alkollü kokteyllerinizin yanı sıra buzlu çay, smoothie gibi birçok alkolsüz karışımda da kullanabileceğiniz özgün bir lezzettir.

Monin Passionfruit (Çarkıfelek Meyvesi) Şurubunun İçindekiler

Şeker, su, konsantre limon suyu, konsantre çarkıfelek meyvesi suyu, konsantre portakal suyu, renklendirici: lutein, doğal aromalar. Emülgatörler: Akasya zamkı, ester sakızı. Meyve suyu oranı: %36 (%10’u Çarkıfelek meyvesi suyu)

moninturkiye.com’dan Alacağınız Monin Passionfruit – Çarkıfelek Meyvesi Şurubu (700 ml) tarafınıza nasıl teslim edilecek?

Moninturkiye.com’dan haftaiçi saat 14:00’a kadar oluşturduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Önce özel hava kanallı ambalajlar içine yerleştirilip daha sonra kendi ölçülerine göre tasarlanmış özel kolilerle paketlenir ve gönderimi sağlanır.  Monin Şurupları Nasıl Kargoya Veriliyor? başlıklı yazımızdan kargo hazırlığı ve süreci hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR