Lime Rantcho Konsantresi (700 ml)
Lime Rantcho Konsantresi (700 ml)
Lime Rantcho Konsantresi (700 ml)
Lime Rantcho Konsantresi (700 ml)

Lime Rantcho Konsantresi (700 ml)

Fiyat : ₺324,00(KDV Dahil)

Pürüzsüz şekilde kaplanmış, parlak yeşil kabuğu olan limelar sulu, aromatik bir tada sahip olmasının yanında keskinliği, asit oranı ve acılığıyla en seviİen kokteyl ve yemekleri karakterize ederler. Kökeni belirsizdir fakat Endonezya veya Güneydoğu Asya bölgesi olduğuna inanılmaktadır. Bulutlu açık sarı renginde taze lime kokusu ve yüksek asit notalarına sahip MONIN LIME RANTCHO KONSANTRESİ (700ml) klasik kokteyllerde taze limon suyunun yerini alabilecek mükemmel bir çözümdür, cin ve tonikler, margarita ve mojito gibi çeşitli geleneksel kokteyllere ferahlatıcı ve canlandırıcı bir limon aroması kazandırır.

 

Vegan
GDO’suz
Alerjen Madde İçermez
Laktoz İçermez
Koruyucu İçermez
Renklendirici İçermez
Yapay Tatlandırıcı İçermez
100 ml monin lime rantcho konsantresi 21 kilokaloridir(kcal).

:

Monin Lime Rantcho Konsantresinin Özellikleri

Limon suyu: %40
Yüksek konsantrasyon: 1+8 seyreltme
Otantik tat, doğal lezzetler
Fransa'dan saf pancar şekeri kullanılmıştır.
Açıldıktan sonra 3 ay içerisinde tüketilmesi önerilir. 
Dayanıklılığı üretiminden sonra minimum 18 aydır. 

Temiz, kuru, serin ve kokusuz yerde muhafaza edilmesi ve doğrudan güneş ışığına ve ısıya maruz bırakılmaması gerekir. Ürünü açtıktan sonra özellikle yaz aylarında buzdolabında muhafaza ediniz. 
 

Monin Lime Rantcho Konsantresinin İçindekiler:

Su, konsantre misket limonu suyu (%7), asit: sitrik asit (E330), doğal misket limonu aroma vericisi, antioksidan: askorbik asit (E300), emülgatörler: akasya sakızı (E414), ester sakızı (E445). Misket limonu suyu oranı: %40

 

Monin Lime Rantcho Konsantresinin Kullanım Alanları

Monin Lime Rantcho Konsantresi klasik kokteyllerde taze limon suyunun yerini alabilecek mükemmel bir çözümdür. Cin, tonik, margarita ve mojito gibi çeşitli geleneksel kokteyllere ferahlatıcı ve canlandırıcı bir limon aroması kazandırır. Kokteyl, Mokteyl, Limonata, Soda, Aromalı Su çeşitlerinde çoklu bir kullanım imkanı sunar. 

 

moninturkiye.com’dan Alacağınız Monin Lime Rantcho Konsantresi (700 ml) tarafınıza nasıl teslim edilecek?

Moninturkiye.com’dan haftaiçi saat 14:00’a kadar oluşturduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Önce özel hava kanallı ambalajlar içine yerleştirilip daha sonra kendi ölçülerine göre tasarlanmış özel kolilerle paketlenir ve gönderimi sağlanır.  Monin Şurupları Nasıl Kargoya Veriliyor? başlıklı yazımızdan kargo hazırlığı ve süreci hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR