Lime Juice Cordial - Misket Limonu Konsantresi (700ml)
Lime Juice Cordial - Misket Limonu Konsantresi (700ml)
Lime Juice Cordial - Misket Limonu Konsantresi (700ml)

Lime Juice Cordial - Misket Limonu Konsantresi (700ml)

Fiyat : ₺354,00(KDV Dahil)

MONIN Lime Juice Cordial - Misket Limonu Konsantresi minimum% 50 meyve suyundan yapılmıştır, bir şuruptan daha düşük şeker içeriğine sahiptir. Konsantre Limon ve Misket Limonu Suyu olarak kullanabilceğiniz Monin Lime Juice Cordial - Misket Limonu Konsantresi ile limonata, soğuk çay ve kokteyllerinize benzersiz bir tat verebilirsiniz. Bir şuruba göre daha az tatlı olsa bile, MONIN Lime Juice Cordial konsantresi kokteyllerinize tatlılık ve asitlik getirir. Esas olarak limon aromatik profiline sahiptir ve tatlılık ile asitlik arasında mükemmel bir denge sunar.

 

Vegan
GDO’suz
Alerjen Madde İçermez
Laktoz İçermez
Renklendirici İçermez
Yapay Tatlandırıcı İçermez
100 ml monin lime juice cordial konsantresi 135 kilokaloridir(kcal).

:

Monin Lime Juice Cordial – Misket Limonu Konsantresinin Özellikleri 

Taze limon suyu kokusu, limon ve lime suyu dengesi ve asit-tatlılık oranın mükemmel bir şekilde dengede olması Monin Lime Konsantresini özel kılar. 

Toplam meyve suyu oranı %25 limon suyu ve %25 misket limonu suyu olmak üzere %50'dir.
Yüksek konsantrasyon: 1'e 8 oranında seyreltme imkanı sunar.
Otantik bir tada ve doğal bir lezzete sahiptir.
Fransa’dan saf şeker pancarı kullanılarak üretilmiştir. 
Açıldıktan sonra 3 ay içerisinde tüketilmesi önerilir. 
Dayanıklılığı üretiminden sonra minimum 18 aydır. 

 

Monin Lime Juice Cordial – Misket Limonu Konsantresinin İçindekiler:

Su, Şeker, Konsantre Limon ve Misket Limonu Suyu, Doğal Limon ve Misket Limonu Aroma Vericisi, Koruyucu: Potasyum Sorbat (E202). %25 limon suyu ve %25 misket limonu suyu olmak üzere %50 oranında meyve suyu içerir. 

 

Monin Lime Juice Cordial – Misket Limonu Konsantresinin Kullanım Alanları

MONIN Lime Juice Cordial, bir şuruptan daha düşük şeker içeriğine sahiptir ve Margarita, Maï-Taï ve Gin Tonic gibi klasik kokteyllerinize eşsiz bir tat ve denge verir. MONIN Lime Juice cordial, gazlı içecekler veya limonatalar, çaylar veya meyve püreleri ve hatta kokteyller gibi farklı uygulamalar için kullanılabilir. Lime Juice Cordial ile hazırlanabilecek en uygun kokteyl Gimlet'tir... Monin Lime Juice Cordial konsantresi, gimlet ile başlayan çok sayıda klasik kokteyl hazırlamak için kaçırılmayacak bir bar malzemesidir. Tatlılık ve asitlik arasındaki mükemmel denge, Daiquiri, Margarita, Maï Taï ve daha fazlasını kısa sürede yapmanızı sağlayacaktır. Gazlı içeceklere ve buzlu çaylara ve hatta alkolsüz kokteyllere hafif bir asitlik getirmek için idealdir. Egzotik meyveler, bahçe meyveleri, kırmızı meyveler, diğer turunçgiller gibi hemen hemen tüm tatlarla eşleştirebilirsiniz. Hızlı ve kolay yapılabilen 3 bileşenli verimli bir içecek arıyorsanız, votka, soda ve lime juice cordial formülünüz olabilir.

 

moninturkiye.com’dan Alacağınız Monin Lime Juice Cordial – Misket Limonu Konsantresi (700 ml) tarafınıza nasıl teslim edilecek?

Moninturkiye.com’dan haftaiçi saat 14:00’a kadar oluşturduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Önce özel hava kanallı ambalajlar içine yerleştirilip daha sonra kendi ölçülerine göre tasarlanmış özel kolilerle paketlenir ve gönderimi sağlanır.  Monin Şurupları Nasıl Kargoya Veriliyor? başlıklı yazımızdan kargo hazırlığı ve süreci hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR