Hibiskus - Ebegümeci Şurubu (700 ml)
Hibiskus - Ebegümeci Şurubu (700 ml)
Hibiskus - Ebegümeci Şurubu (700 ml)
Hibiskus - Ebegümeci Şurubu (700 ml)
Hibiskus - Ebegümeci Şurubu (700 ml)

Hibiskus - Ebegümeci Şurubu (700 ml)

Fiyat : ₺440,00(KDV Dahil)

Bu canlı çiçeğin aslı Mısır ve Çin'e dayanmaktadır ve esas olarak Hint ve Pasifik okyanuslarında yetişir. Hibiscus çoğunlukla infüzyon olarak tüketilir. Monin’in Asya’daki yerleşik üretim yeri Malezya’nın milli çiçeği olan Hibiskus (Amber Çiçeği), yeni lezzetler sunmak için yapılan şirket içi yarışmanın kazananı olarak seçildikten sonra geliştirilmeye başlamıştır. Yenilebilir bir çiçek olan Hibiscus çoğunlukla demlenerek tüketilir. Sıcak ve tropikal bir iklimde yetişmeye uygun olan Hibiskus çiçeği göz alıcı bir güzelliğe sahip olup kırmızı, pembe, mor, turuncu, beyaz, mavi ve sarı çeşitleri bulunmaktadır. Tahitili kadınlar evlilik için uygunluk durumunu kulaklarının arkasına bir tane çiçek yerleştirerek belli ederler. Monin Hibiscus Şurubu mükemmel çiçeksi aromasını kırmızı meyve notalarıyla yakalar ve çiçeğin parlak kırmızı rengindedir. Monin Hibiscus Şurubu ile çay ve limonatalarınıza şık bir dokunuş katabilirsiniz.

 

Vegan
GDO’suz
Alerjen Madde İçermez
Laktoz İçermez
Koruyucu İçermez
Yapay Tatlandırıcı İçermez
Yapay Renklendirici İçermez
100 ml monin hibiskus - ebegümeci şurubu 323 kilokaloridir(kcal).

:

 

Monin Hibiskus – Ebegümeci Şurubunun Özellikleri 

Hibiskus özü içerir.
Yüksek konsantrasyon: 1'e 8 oranında seyreltme imkanı sunar.
Otantik bir tada ve doğal bir lezzete sahiptir.
Koruyucu madde içermez. 
Fransa’dan saf şeker pancarı kullanılarak üretilmiştir. 
Açıldıktan sonra 3 ay içerisinde tüketilmesi önerilir. 
Dayanıklılığı üretiminden sonra minimum 36 aydır. 

 

Monin Hibiskus Ebegümeci (700 ml) Şurubunun İçindekiler

Şeker, su, konsantre limon suyu, doğalar aroma verici, asit: tartaric asit (E334), renklendirici: E163, doğal çay aroma vericisi. Hibiskus (ebegümeci) özü içerir.

 

Monin Hibiskus – Ebegümeci Şurubunun Kullanım Alanları 

Monin Hibiskus - Ebegümeci (700ml) Şurubu koyu yakut kırmızısı renginde olup aromalı su, soda, mokteyl, kokteyl veya egzotik çaylar için kullanılabilir. Monin Hibiskus - Ebegümeci (700ml) Şurubunun çiçek kokusu ve kırmızı meyve notalarına (vişne ve yabanmersini) sahip bir lezzeti vardır. İlk etapta damakta tatlı bir tat verir, sonrasında acılaşır. Hibiskus şurubunun ideal tadı dengelenmiş bitkisel notaları ve kırmızı meyve tatlarının bir arada olmasıdır, alkollü veya alkolsüz kokteyl kreasyonları için ana bileşendir. Martinilere veya aperatif kokteyllere beyaz veya pembe şarap bazıyla eklenebilir. Alkolsüz içeceklere sofistike bir dokunuş vermek üzere Hibiscus şurubu tercih edilebilir, buzlu yeşil çay veya Rooibos çayına eklenebilir. Narenciye aromalarıyla birleştiğinde tüm aromatik potansiyelini ortaya çıkartan Hibiskus şurubu Cosmopolitan gibi kokteyllere de eklenebilir.

 

moninturkiye.com’dan Alacağınız Monin Hibiskus-Ebegümeci Şurubu (700 ml) tarafınıza nasıl teslim edilecek?

Moninturkiye.com’dan haftaiçi saat 14:00’a kadar oluşturduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Önce özel hava kanallı ambalajlar içine yerleştirilip daha sonra kendi ölçülerine göre tasarlanmış özel kolilerle paketlenir ve gönderimi sağlanır.  Monin Şurupları Nasıl Kargoya Veriliyor? başlıklı yazımızdan kargo hazırlığı ve süreci hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR