Gingerbread - Zencefilli Çörek Şurubu (700 ml)
Gingerbread - Zencefilli Çörek Şurubu (700 ml)
Gingerbread - Zencefilli Çörek Şurubu (700 ml)
Gingerbread - Zencefilli Çörek Şurubu (700 ml)
Gingerbread - Zencefilli Çörek Şurubu (700 ml)

Gingerbread - Zencefilli Çörek Şurubu (700 ml)

Fiyat : ₺440,00(KDV Dahil)

Kuzey Amerika’da zencefilli çörek kelimesi çoğunlukla zencefilli kurabiye, zencefilli kurabiye evi ve tabiki zencefilli kurabiye adam ile ilişkilidir. Bütün bu zencefilli çörek kavramları kış tatillerinin sıcak ve samimi hislerini yansıtmaktadır. Bu keyifli hisleri doğru bir zencefilli çörek tadı için dengelenmiş zencefil ve tarçın aromasını sunan Monin Gingerbread - Zencefilli Çörek (700 ml) şurubu ile hazırlanan içeceklerle yeniden canlandırmaya ne dersin?

 

Vegan
GDO’suz
Alerjen Madde İçermez
Laktoz İçermez
Yapay Tatlandırıcı İçermez
Yapay Renklendirici İçermez
100 ml monin zencefilli çörek şurubu 337 kilokaloridir(kcal).

:

Monin Gingerbread – Zencefilli Çörek Şurubunun Özellikleri

Kehribar pırıltılı açık altın renginde olan Monin Gingerbread - Zencefilli Çörek (700 ml) şurubu tarçın ağırlıklı baharat kokusu ve zencefilli çörek tadı vermektedir.
Yüksek konsantrasyon: 1'e 8 oranında seyreltme imkanı sunar.
Otantik bir tada ve doğal bir lezzete sahiptir.
Fransa’dan saf şeker pancarı kullanılarak üretilmiştir. 
Açıldıktan sonra 3 ay içerisinde tüketilmesi önerilir. 
Dayanıklılığı üretiminden sonra minimum 36 aydır.

 

Monin Gingerbread - Zencefilli Çörek Şurubunun İçindekiler:

Şeker, su, doğal aroma verici, asit: sitrik asit, diğer doğal aromalarla birlikte doğal tarçın aroma vericisi, renklendirici: E150a, koruyucu: potasyum sorbat.

 

Monin Gingerbread – Zencefilli Çörek Şurubunun Kullanım Alanları 

MONIN Zencefilli Şurup'un mükemmel bir şekilde yakaladığı, geleneksel şekerlemeler içinde en favori lezzetlerden biri olan adam şeklindeki zencefilli kurabiye tadı rahatlık ve sıcaklık hislerini uyandırır. Belirgin bir zencefilli kurabiye tadı ile tarçın ve baharatlardan oluşan karmaşık bir tada sahip olan Zencefilli Çörek Şurubu genellikle kahveler ve sıcak çikolatalar gibi çeşitli sıcak içeceklerde kullanılır. Gingerbread - Zencefilli Çörek (700 ml) şurubu eklendiği içeceklerde güçlü tadını baskın bir şekilde gösterir, bu nedenle ufak dozlarda kullanılması yeterli olacaktır. Sıcak yada soğuk kahve, kakao, aromalı süt, kokteyl ve tatlı içecek çeşitlerinde kullanabileceğiniz bu şurubu özellikle kış aylarında sıcak kakao ile deneyebilirsiniz. Bir dizi kahve ve sıcak çikolata içeceğinin yanı sıra milkshake, frappe ve kokteyllere katarak da MONIN Zencefilli Şurup ile bu sıcak hissi yeniden yaratabilirsiniz.

 

Monin Zencefilli Kurabiye Şurubu ile Hangi Tarifler Uygulanabilir?

Golden Santa 

 

moninturkiye.com’dan Alacağınız Monin Gingerbread – Zencefilli Çörek Şurubu (700 ml) tarafınıza nasıl teslim edilecek?

Moninturkiye.com’dan haftaiçi saat 14:00’a kadar oluşturduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Önce özel hava kanallı ambalajlar içine yerleştirilip daha sonra kendi ölçülerine göre tasarlanmış özel kolilerle paketlenir ve gönderimi sağlanır. Monin Şurupları Nasıl Kargoya Veriliyor? başlıklı yazımızdan kargo hazırlığı ve süreci hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR