Grenadine Nar Şurubu (700 ml)
Grenadine Nar Şurubu (700 ml)
Grenadine Nar Şurubu (700 ml)
Grenadine Nar Şurubu (700 ml)
Grenadine Nar Şurubu (700 ml)

Grenadine Nar Şurubu (700 ml)

Fiyat : ₺440,00(KDV Dahil)

Aslen nar küspesinden yapılan grenadine şurubu adını halen korusa da içeriği 19. yüzyıldan beri değiştirilmiştir. Nitekim nar Batı'da yetişmediğinden, grenadine şurubu narın rengine ve tadına benzeyen kırmızı meyve çeşitlerinden üretilmektedir. Monin Grenadine Şurubu frenk üzümü, ahududu, mürver ve vanilyanın lezzetli bir karışımıdır. Klasik bar miksolojisinde açık ara en yaygın ve çok yönlü kullanılan bir tatlandırıcıdır. Birçok kokteyle eşlik edilebilecek Monin Grenadine (700ml) Şurubu hoş bir kırmızı renk ve hafif tatlı-ekşi tadı ile çok sevilen bir çeşittir. 

Vegan
GDO’suz
Alerjen Madde İçermez
Laktoz İçermez
Koruyucu İçermez
Yapay Tatlandırıcı İçermez
100 ml monin nar şurubu 302 kilokaloridir(kcal).

:

 

Monin Grenadine Şurbunun Özellikleri

Frenk Üzümü Suyu, Ahududu Suyu, Mürver Suyu bulunmaktadır.
Yüksek konsantrasyon:1+8 Seyreltme
Otantik tat, doğal lezzetler
Koruyucu madde içermez.
Fransa’dan saf şeker pancarı kullanılmıştır. 
Açıldıktan sonra 3 ay içerisinde tüketilmesi önerilir. 
Dayanıklılığı üretiminden sonra minimum 24 aydır. 


Monin Grenadine Şurubunun içindekiler:

Şeker, su, konsantre meyve suyu, sitrik asit, doğal aroma, diğer doğal tatlarla birlikte doğal vanilya aroması, Toplam meyve suyu: %8 siyah frenk üzümü suyu, %1 ahududu suyu ve %1 mürver suyu dahil olmak üzere %10 meyve suyu oranı bulunmaktadır. Renklendirme: Allura kırmızısı ( Çocuklarda aktivite ve dikkat üzerinde olumsuz bir etkiye sebep olabilir.) 

 

Monin Grenadine Şurubunun Kullanım Alanları

MONIN Grenadine Şurubu frenk üzümü, ahududu, mürver ve vanilyanın lezzetli bir karışımıdır. Güzel kırmızı rengi ve tatlı notaları, bir miktar ekşilik ile hem kokteyllerde hem de mokteyllerde kullanılabilir. Limonataları veya biraları dönüştürmek veya Tequila Sunrise veya Planter's Punch'ı yükseltmek için mükemmel bir bileşendir.

 

moninturkiye.com’dan Alacağınız Monin Grenadine Şurubu (700 ml) tarafınıza nasıl teslim edilecek?

Moninturkiye.com’dan haftaiçi saat 14:00’a kadar oluşturduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Önce özel hava kanallı ambalajlar içine yerleştirilip daha sonra kendi ölçülerine göre tasarlanmış özel kolilerle paketlenir ve gönderimi sağlanır. 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR