Monin Paragon - White Penja Pepper 485 ML
Monin Paragon - White Penja Pepper 485 ML

Monin Paragon - White Penja Pepper 485 ML

Fiyat : ₺1.620,00(KDV Dahil)

Beyaz Penja Biberi, Moungo eyaletinde olgunlaştığında hasat edilen ve güneşte kurutulan bir biber türüdür. Tüm üretim aşamaları (Hasat, kaplama, yıkama, kurutma, ayıklama) tamamen yerel köy kadınlarının deneyimli ellerinde gerçekleştirilmektedir. Penja Biberi dünya çapında gastronomik bir ürün kazanmıştır. 2014 yılında Afrika kıtasının Korumalı Coğrafi İşaret statüsü (PGI) alan ilk ürünü oldu. Penja’nın yetiştiği volkanik topraklar, beyaaz bibere taze mentol ve kafur aromalarını vermektedir. Bu biber kültürü günümüzde küreselleşme ve standardizasyon tehdidi altındadır çünkü Kamerun’da muz yetiştiriciliği daha fazla karlılık sağlamaktadır. Baskı altındaki yerel çiftçiler, ananas veya muz dikmek için biber köklerini koparmaktadır.

 

Doğal Aroma – Renklendirici İçermez – Koruyucu İçermez – Alkol İçermez

 

Monin Paragon - White Penja Pepper 48,5 CL Özellikleri

 

Single Botaniical Cordial – Penja Biberi Konsantresi

Orijini: Kamerun’da yetişen bu biber Penja vadisinin volkanik toprağından, tek tek el ile toplanarak fermente edilmiş beyaz biberlerdir.

Aromatik Profil: Güçlü, odunsu, mentol, kafur

Raf Ömrü: Üretimden sonra 18 aydır.

:

Monin Paragon – White Penja Pepper 48,5 CL İçindekiler:

Şeker, su, glukonik asit, sitrik asit, doğal Penja biberi aroması, doğal aromalar.

 

Monin Paragon – White Penja Pepper’ın Kullanım Alanları:

Doğadan ilham alan bu yeni nesil cordial, aromatik notaları en iyi şekilde sergilerken mükemmel bir sweet and sour (tatlı ve ekşi) dengesi yaratır. Sadece birkaç damla kullanarak herhangi bir tatlılık veya asitlik ekleme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır.

Paragon, en sofistike versiyona ulaşana kadar tüm içecek kreasyonlarını yükselten ve dönüştüren yeni bir ortam aracılığıyla doğanın keşfedilmemiş lezzetine erişim sağlayan birinci sınıf bir botanik cordialdır.

 

Monin Paragon White Penja Pepper tarafınıza nasıl teslim edilecek?

moninturkiye.com’dan haftaiçi saat 14:00’a kadar oluşturduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Önce özel hava kanallı ambalajlar içine yerleştirilip daha sonra kendi ölçülerine göre tasarlanmış özel kolilerle paketlenir ve gönderimi sağlanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR